Detail programu

Tvorboshop 5%

POPIS PROGRAMU

Jste tvůrce, blogger nebo umíte točit super kreativní videa? Pak je tento provizní systém přesně pro vás! Doporučte nás svým fanouškům a my vám dáme 5% z každé jejich objednávky.


Našim partnerům necháváme zcela volnou ruku, jakým způsobem nás chtějí propagovat, protože jen vy víte, jak nejlépe pracovat se svým publikem. Zkrátka dělejte to, co vás baví a v čem jste dobří. Vložte unikátní odkaz do návodu, recenze či příspěvku a připište si na účet 5% z každé objednávky, kterou u nás váš fanoušek udělá.


Navíc od nás dostanete velkoobchodní slevu, takže si můžete nakupovat materiál pro vlastní tvoření, do soutěží nebo na ukázku za výhodné ceny.


Preferujeme dlouhodobou spolupráci založenou na sympatiích a důvěře. Pokud máte navíc zajímavý obsah, rádi vám uděláme reklamu také na našich sociálních sítích. A pokud máte zájem o větší spolupráci, určitě se nám ozvěte, jsme otevření všem nápadům.


Pro propagaci můžete použít některý z našich bannerů, odkazy na celý eshop, kategorii nebo přímo na konkrétní produkt. Stačí za url vložit svůj kód, který začíná otazníkem. Můžete také používat naše fotografie, ale ze zkušenosti víme, že lépe fungují ty vaše, jsou autentické a originální.