Výpis affiliate programů

Nobe.cz

Největší a nejlépe hodnocená autoškola s pobočkami po celé ČR. Máme progresivní způsob výuky, hodné a profesionální učitele a kurzy na mírů od 17 do 90 dní. Desetitisíce vyškolených žáků s úspěšností 98% v závěrečné zkoušce. Jsme rodina a učíme řídit svět už přes 30 let. Nákupem kurzu u NOBE zasadíš strom. Podmínky cookies je 30 dní affiliate publisherovi náleží provize až 10% za zakoupení kurzu Zakázané zdroje trafficu weby a aplikace s ilegálním obsahem, nebo obsahem porušujícím duševní vlastnictví PPC Výhody propagace inzerenta dárkové poukazy připravená grafika Pro další akce doporučujeme sledovat náš Facebook, Twitter a blog. Začněte vydělávat na propagaci e-shopu Rádi Vás do programu zapojíme, provedeme programem, jeho pravidly a možnostmi. Neváhejte se obrátit na našeho affiliate manažera s čímkoli, co bude potřeba. Jsme tu pro vás. Tomáš Hanzl - hanzl@5dm.cz

7 %
provize

Voltride

Na elektrických koloběžkách jsme jezdili dávno před tím, než to začalo být „cool“. Věříme, že elektromobilita pomáhá naší planetě a městům a že učiní svět lepším a ekologičtějším místem pro život našich dětí. Specializujeme se na osobní elektromobilitu, extrémně efektivní způsob přepravy na krátké až středně dlouhé vzdálenosti. Trasy, které tvoří drtivou většinu soukromé přepravy osob ve městech mohou být ekologičtější, rychlejší a také zábavnější, než jsme to zažívali posledních 100 let. Osobní elektromobilita je tak velkou revolucí v přepravě, jakou bylo vynalezení parního motoru či první osobní auta se spalovacími motory. A je to revoluce, která se děje právě dnes. Staňte se její součástí spolu s námi a objevte nové, zábavné a ekologické cesty do práce, do školy či kamkoli se vydáte.

8 %
provize

Mebik.sk

Mebik je specializovaný e-shop s retro koly, cyklo díly a doplňky pro cyklistiku. Na trhu působí 6 let a své místo si zasloužili unikátními produkty, které téměř nikde jinde nekoupíte. Prodeje podporují skrze své blogové články, kde radí s výběrem a představují svá kola. ✅ provize 10,5 % ✅ průměrná provize 5 € ✅ XML feed Začněte vydělávat propagací e-shopů v síti Affial.com. Pomůžeme Vám získat Vaše první konverze a provedeme Vás affiliate světem. Pokud budete cokoliv potřebovat, můžete se obrátit na naše affiliate manažery.

11 %
provize

AutoEsa.cz

Společnost Auto ESA je první a jediná síť prodejen ojetých vozů v ČR, která se může prokázat prestižní certifikací společnosti TÜV NORD GROUP – nadnárodní skupiny, která sdružuje 51 firem, působících ve více než 70 zemích světa a která se zaměřuje na technickou inspekci a certifikaci. Auto ESA tak svým zákazníkům skutečně garantuje kvalitu a jistotu všech služeb i dalších produktů spojených při koupi a prodeji vozů – a to jak z pohledu legislativy, technického stavu a kontroly, tak i z hlediska finančních náležitostí. Zákazníci se tedy mohou spolehnout nejen na garanci služeb, ale i na jejich šíři. Tzn., že Auto ESA nabízí i produkty k výhodnému financování nákupu vozu, přes jeho pojištění až po zabezpečení vozu proti krádeži, dále výhodné asistenční služby a další. Auto ESA má síť certifikovaných poboček po celé ČR a svým zákazníkům nabízí na 6000 kvalitních a prověřených vozů.

210 Kč
provize

Automedik.cz

Automedik.cz byl založen v roce 2006 a stal se tak prvním internetovým obchodem s autodíly v České republice. Nyní se řadí k největším prodejcům náhradních autodílů v České republice a současně také k nejnavštěvovanějším portálům zaměřujícím se na prodej automobilových dílů.

5 %
provize

Fordshop.cz

Jsme autorizovaný e-shop zaměřený na originální náhradní díly a příslušenství Ford. Jako jediní v ČR prodáváme oblečení pro nadšence této značky. Dokážeme objednat i díly, které na našem e-shopu nenajdete.

KurýrPoint

KurýrPoint je společnost s bohatými zkušenostmi s mezinárodní i vnitrostátní expedicí. Nabízí online objednání kurýra a garanci expresního doručení. Spolupracuje s ověřenými přepravci PPL, INTIME, GLS, TNT nebo UPS, díky čemuž lze zajistit přepravu zásilek za zvýhodněné ceny. Chcete se zapojit do našeho affiliate programu? Máte blog, webovou stránku nebo hodně přátel na Facebooku? Zprostředkujte svým čtenářům a přátelům možnost srovnání cen poštovní přepravy. Získejte dodatečné příjmy z Vašeho inzertního nebo komunitního portálu. Nabídněte uživatelům možnost přímého srovnání cen poštovného a objednání přepravy inzerovaného zboží. Provozujete magazín, cashback portál, kuponový web, PPC guru nebo jen chcete vydělat? I pro Vás je určen náš partnerský provizní systém.

15 %
provize

Atomium

Atomium™ je nejmodernější tribotechnická látka vyrobená na bázi přírodních minerálů, která má schopnost obnovit opotřebované třecí plochy částí vozidel a průmyslových strojů. Atomium™ se přidává do běžných maziv a olejů, které pak přenaší látky Atomium na třecí plochy motorů, převodovek, diferenciálů. Atomium™ snižuje tření, snižuje spotřebu paliva, zvyšuje účinnost motoru a prodlužuje jeho životnost. ✅ Vysoká provize - 19% ✅ XML feed ✅ Atraktivní segment (jedna z mála affiliate kampaní v moto světě) Začněte vydělávat propagací e-shopů v síti Affial.com. Pomůžeme Vám získat Vaše první konverze a provedeme Vás affiliate světem. Pokud budete cokoliv potřebovat, můžete se obrátit na naše affiliate manažery.

19 %
provize

Nejvyhodnejsipneu SK

Nejvýhodnějšípneu - specialista na prodej pneumatik. Nabízí širokou nabídku osobních letních i zimních pneumatik všech renomovaných výrobců a značek. V nabídce najdete i pneu pro 4x4 off-road a lehká nákladní auta typu VAN. Affiliate publisherovi náleží provize 2 % za prodej. Výhody propagace inzerenta: - pravidelné akce - kupóny naleznete také v automatickém XML feedu AffiliateClubu - široká nabídka pneumatik Začněte vydělávat na propagaci e-shopu Rádi Vás do programu zapojíme, provedeme programem, jeho pravidly a možnostmi. Neváhejte se obrátit na našeho affiliate manažera s čímkoli, co bude potřeba. Jsme tu pro vás.

2 %
provize