Výpis affiliate programů

Rebelsfunding

Rebelsfunding

Advantages of RebelsFunding Partnership We present to you our RebelsFunding partnership program. Find individuals who aspire to be or are already successful traders, offer them our services, and earn rewards for each of them. Become our partner and receive appealing incentives for every new trader who registers with us using your unique URL link and purchases one of our programs, with commissions ranging from 10% to 20% of the price of their initial RF training program. Traders can originate from anywhere in the world! Increase your commissions Our partnership program consists of three different levels. You attain various levels based on the monthly number of new traders you refer, who subsequently purchase any of our programs. The more traders you refer, the higher your level, resulting in an increased reward of 10% to as much as 20% or more of the purchased program prices.  ------------------------- Výhody RebelsFunding partnerstva Predstavujeme Vám náš Rebelsfunding partnerský program. Nájdite ľudí, ktorí chcú byť alebo sú úspešný obchodníci, ponúknite im naše služby a zarábajte odmeny za každého z nich. Staňte sa naším partnerom a získajte zaujímavé odmeny z každého nového obchodníka, ktorý sa u nás zaregistruje pomocou Vášho unikátneho URL odkazu a zakúpi si niektorý z našich programov vo výške 10 % až 20 % z ceny jeho prvého zakúpeného RF tréningového programu. Obchodníci môžu byť z celého sveta!   Navýšte svoje provízie Náš partnerský program sa skladá z 3 rôznych úrovní. Rôzne úrovne dosahujete na základe mesačného počtu nových obchodníkov, ktorých odporučíte a ktorí si zakúpia niektorý z našich programov. Čím viac obchodníkov odporučíte, tým vyšší level získate vďaka čomu sa zvýši aj Vaša odmena  od 10 % až do výšky 20 % a viac z ceny zakúpených programov.  

10 %
provize
Běží na AffilBox
ISS_Registrace

ISS_Registrace

První realitní crowdfunding na Slovensku. Staňte se investorem už od 100 EUR a vydělávejte s průměrným zhodnocením 12 % p.a. Kdo jsme? Od roku 2019 spojujeme lidi z celého světa prostřednictvím finanční superaplikace a strategicky plánujeme investice do výjimečných projektů.  Naši zákazníci pocházejí z celé Evropy. U našich investičních projektů si dáváme záležet na transparentnosti, spravedlivém výnosu a v neposlední řadě i na přínosu pro okolí.

25 Kč
provize
Běží na AffilBox
Zonky - půjčka

Zonky - půjčka

Základní parametry Zonky půjčky: - částka: 5 000 - 1 200 000 Kč - doba splácení: 12 měsíců - 10 let - úroková sazba: od 4,99 %  - průměrná úroková sazba: 7 - 8 % - poplatek klienta: 2 % z poskytnuté částky - předčasné splacení kdykoliv zdarma   Affiliate program Zonky.cz - půjčky - odměna z každé realizované půjčky i za sjednané pojištění schopnosti splácet - Zonky roste, je viděť v televizi a jeho popularita stoupá - kontakt na affiliate manažera: affiliate@zonky.cz, tel. 604 33 68 68   Závazné podmínky kampaně: Kampaň je možné zobrazovat pouze na webových stránkách, které jsme si už pročetli a dali vám na ně zelenou. Zelenou můžete dostat po zaslání svého webu na affiliate@zonky.cz. Propagace se nesmí dělat v PPC systémech. Také se nesmí dělat rozesílka emailingu.

1.5 %
provize
Běží na AffilBox

RONDA INVEST

Odměna pro ty, co nás doporučujíVstupte do našeho Affiliate programu a získejte provizi 500 Kč za každého klienta, který zainvestuje alespoň 10 000 Kč. Proč spolupracovat s RONDA INVEST? Máme osobní přístup přizpůsobující se Vašim reálným možnostem a potřebám. Upřednostňujeme dlouhodobý vztah postavený na oboustranně výhodné spolupráci. Naše vzájemná důvěra je utvrzena splněním všech sjednaných závazků. Jsme investiční platforma, která umožňuje investovat do úvěrů zajištěných nemovitostmi. Zároveň poskytujeme zajištěné úvěry pro pomoc při realizaci projektů malých a středních podnikatelů v ČR a SR. Affiliate program RONDA INVEST Do programu se může zapojit zletilá fyzická osoba nebo právnická osoba, která se na základě registrace účastní provizního systému. Do programu se lze zapojit registrací do Affilboxu na tomto odkazu: https://partneri.rondainvest.cz/registrace/ Po registraci partner vyčká na schválení z naší strany a následně může začít vytvářet obsah s námi vytvořenými reklamními materiály. Provize Affiliate programu Výše provize je 500 Kč za každého nového investora, který zainvestuje v minimální výši 10 000 Kč do 90 dnů od započetí registrace. Investor se musí zaregistrovat do 30 dní od doby, kdy použil odkaz na vašich stránkách se speciálním kódem. Výplatní minimum je 1 000 Kč. Každý nový investor, který investuje do kteréhokoliv úvěru či více úvěrů v minimální souhrnné výši investice 10 000 Kč, dostane od nás odměnu 500 Kč jako bonus k první investici. Stejně tak může získat bonus 500 Kč k první investici i partner, zaregistruje-li se a zainvestuje minimálně 10 000 Kč. Cílová skupina není ničím limitována Náš provizní program může sloužit těm, kteří mají dobrou znalost finančních produktů a případné zkušenosti s investováním. Zároveň těm, kteří mají okrajovou znalost finančních produktů, ale chtějí se v této oblasti dále rozvíjet a vzdělávat. Reklamní materiály Reklamní odkazy, bannery, články po vzájemné dohodě. Potřebujete pomoct? Kontaktujte našeho Affiliate Manažera, když si nevíte rady s registrací, efektivní propagací nebo reklamními materiály: Nikola SpurnáE-mail: nikola.spurna@rondainvest.czTel: +420 737 792 799  

500 Kč
provize
Běží na AffilBox

Affiliate INVESTER

Jsme přední česká crowdfundingová platforma. Za každého investora, kterého k nám dovedete, vám za jeho investici do účtu vždy načteme 4 % z výše jeho objednávky jako odměnu. Po jeho 1. úspěšné investici vám navíc přičteme ještě symbolických 50 Kč. Ročně se na INVESTERu zafinacnují vyšší desítky milionů korun. Přidejte se na: https://www.invester.cz/o-affiliate

4 %
provize

PatronGO.sk

Patron GO je služba, která šetří svým uživatelům peníze za nevýhodné smlouvy, drahé pojištění, půjčky nebo poplatky. Ročně je možné díky využívání jejich bezplatné aplikace až 30 tisíc Kč. To je také jeden z důvodů, proč mají již přes 82 tisíc registrovaných uživatelů. Vše probíhá automaticky. Aktuálně pouze SK kampaň, brzy i CZ. ✅ provize 11,4 € ✅ 14% konverzní poměr! Začněte vydělávat propagací e-shopů v síti Affial.com. Pomůžeme Vám získat Vaše první konverze a provedeme Vás affiliate světem. Pokud budete cokoliv potřebovat, můžete se obrátit na naše affiliate manažery.

280 Kč
provize

Rentier.cz

Rentier.cz je služba, která umožňuje malým, středním i velkým investorům vložit své peníze do nemovitostí na Vysočině a zhodnotit tak své peníze skrze nájem. Rentier.cz za vás nemovitost koupí/postaví, zrekonstruuje, opraví a najde vhodné nájemníky. Jako investor tak máte nulové povinnosti a můžete si užívat příjem z nájemného každý měsíc. ✅ provize 11,4 € za registraci ✅ bannery v adminu Začněte vydělávat propagací e-shopů v síti Affial.com. Pomůžeme Vám získat Vaše první konverze a provedeme Vás affiliate světem. Pokud budete cokoliv potřebovat, můžete se obrátit na naše affiliate manažery.

280 Kč
provize

BIKEPLAN.sk (Slovensko)

BikePlan.sk - Online poistenie bicyklov, elektrobicyklov, kolobežiek, e-kolobežiek, cyklovozíkov a poistenie zodpovednosti z prevadzky. Parametre produktu - Poistenie BikePlan je neživotné poistenie majetku pre bicykle, e-bicykle, kolobežky, e-kolobežky alebo cyklovozíky. Ide o súbor 12 poistných rizík (krádež z objektu, krádež z voľného priestranstva, krádež z vozidla, krádež z dopravcu, lúpež, živelné pohromy, poškodenie/zničenie pádom, poškodenie/zničenie úrazom, poškodenie/zničenie dopravou, poškodenie osobných vecí, poškodenie príslušenstva a vandalizmus).   Okrem základného poistenia si zákazník môže uzatvoriť doplnkové poistenie pre prípad jazdy na špeciálnych tratiach (bike parky, singletracky, traily, downhill, pumptracky atď.). Základné poistenie môžete rozšíriť aj o doplnkové poistenie pre účastníkov amatérskych alebo profesionálnych pretekov.  Základné poistenie je možné rozšíriť aj o poistenie zodpovednosti za škodu spôsobenú prevádzkou predmetu poistenia pre prípad, že zákazník spôsobí škodu na majetku alebo zdraví iných osôb, a to až do výšky 400.000 €. Cieľová skupina - majitelia bicyklov, e-bicyklov, kolobežiek, e-kolobežiek, cyklovozíkov Poistné obdobie - 12 mesiacov, pokiaľ nie je propagačná akcia na +1 mesiac, +2 mesiace atď. Model odmeňovania - CPS - Odmena 10% - 0-50 poistených, 12% - 51-150 poistených, 14% - 151-300 poistených, 15% - 301 a viac poistených. Vyplácanie odmien - raz mesačne na základe správy vygenerovanej v systéme 10. dňa v mesiaci. Minimálna výška platby je 20 €. Schvaľovanie odmien - pri online platbách (kartou, paypal, apple pay, google pay atď.) - automaticky, pri platbách prevodom - manuálne do 14 dní od vytvorenia konverzie. Platnosť súborov cookie - 30 dní Reklamné kreatívy - ak vám nevyhovujú rozmery, grafici vám pripravia dizajn na mieru pre vašu webovú stránku akejkoľvek veľkosti. V prípade, že máte záujem o iframe a prístup priamo do našej partnerskej sekcie... stačí nás kedykoľvek kontaktovať. Zakázané! Je prísne zakázané posielať nekalú reklamu (spam) prostredníctvom diskusných skupín, e-mailu, SMS, faxu alebo pošty, ako aj iných telekomunikačných prostriedkov. Partner je povinný dodržiavať zákon č. 480/2004 Z. z. o niektorých službách informačnej spoločnosti v znení neskorších predpisov. Predovšetkým je dôležitý oddiel 7 - Šírenie obchodných oznámení, v ktorom sa uvádza (zjednodušene): Distribúcia obchodných oznámení elektronickými prostriedkami sa môže zasielať len používateľom, ktorí s tým vopred súhlasili. Používateľ má jasnú a zreteľnú možnosť odmietnuť súhlas s takýmto použitím svojho elektronického kontaktu jednoduchým spôsobom, bezplatne alebo na náklady odosielateľa, a to aj pri odosielaní každej jednotlivej správy, ak takéto použitie pôvodne neodmietol. Každá takáto správa/e-mail/ponuka musí byť jasne a zreteľne označená ako obchodné oznámenie. Žiadna takáto správa/e-mail/objednávka nesmie zakrývať alebo maskovať totožnosť odosielateľa, v mene ktorého sa komunikácia uskutočňuje. Každá takáto správa/e-mail/vyžiadanie musí byť odoslaná s platnou adresou, na ktorú by adresát mohol priamo a účinne poslať informáciu, že si neželá naďalej dostávať obchodné informácie od odosielateľa. Akékoľvek obchodné oznámenie (SMS, e-mail), ktoré akýmkoľvek spôsobom súvisí so spoluprácou podľa týchto Podmienok, môže Partner zasielať len s predchádzajúcim súhlasom Prevádzkovateľa a len v znení a grafickej úprave, ktoré boli vopred schválené Prevádzkovateľom.

10 %
provize
Běží na AffilBox

Bondfolio

Bondfolio.cz je platforma spojující majitele zadlužených nemovitostí s investory. Vykupujeme v malém nemovitosti, které zhodnocujeme a vracíme zpět na trh. Investorům nabízíme finanční spoluúčast na našich projektech. Výnos je 5-7% p.a. z investované částky, vyplácený měsíčně. Rychlá obrátka - splacení jistiny v řádu měsíců Peníze jsou investovány "do cihel", máme realizovány desítky projektů a 0 selhání. Minimální hodnota objednávky 100.000 Kč Partnerům vyplácíme provizi 1% z hodnoty investované částky.

1 %
provize