Výpis affiliate programů

Klotinkfit.com (CZ, SK, HU)

Klotinkfit se zaměřuje na výrobu sportovních legín, topů, šortek a doplňků pro ženy. Výroba probíhá v Evropě, aby produkty splňovaly přísné nároky kvality. Kolekce oblečení jsou inspirované přírodou, kde mezi hlavní vzory patří listy a květy. Ženy jistě potěší i pohodlí a originalita produktů ✅ provize 7,5 % ✅ průměrná provize 3 € ✅ bannery Začněte vydělávat propagací e-shopů v síti Affial.com. Pomůžeme Vám získat Vaše první konverze a provedeme Vás affiliate světem. Pokud budete cokoliv potřebovat, můžete se obrátit na naše affiliate manažery.

8 %
provize

EndorphinRepublic.cz

V EndorphinRepublic.cz umožňujeme amatérským milovníkům cyklistiky, běhání, lyžování a turistiky získat ze svého sportovního zážitku absolutní maximum pomocí sportovního vybavení v prvotřídní kvalitě, expertní konzultace a servisu. Najdete u nás nejširší sortiment vybavení značek SCOTT a Bergamont, specializujeme se také na prémiové značky Head, POC, Odlo, Fischer, Dynafit, Stockli, Outdoor Research, Fjallraven, Colmar i další specialitky. Provize až 10 % - dle kategorie produktu!

10 %
provize

Praďoch.cz

Hledáte-li něco na sebe s motivem, který je vázán na Vás oblíbený seriál, nebo patří do některých z našich sekcí jako jsou vtipné či sportovní motivy, tak jste tu správně. Kromě triček máme v nabídce i mikiny, hrnky, samolepky a další produkty. Produktů je mnoho a každý týden přibývají další. Teď dost povídání a vlítněte rovnou do našeho provizního programu. Těšíme se na spolupráci s Vámi!

10 %
provize
Běží na AffilBox

Activekids.sk

Začať zarábať s nami je jednoduché - poďme na to krok za krokom. Vyberte si kampaň webu ktorý Vás zaujíma a viete ho promovať prípadne vytvárať obsah orientovaný na relevantných zákazníkov. Vložte link kampane do skracovača linkov, napríklad https://bitly.com/ Vytvorte relevantný obsah a vložte do neho link kampane (môže byť aj napr. banner alebo iná forma prelinku) Zákazníkovi sa pri vstupe na web uložia cookies, ktoré zabezpečia trackovanie jeho pohybu po dobu až 90 dní na jednu kampaň Pri úspešnej objednávke Vám bude započítaná provízia vo výške odmeny v danej kampani.  Affiliate províziu si môžete nechať vyplatiť (nutná s.r.o., o.z. alebo živnosť), prípadne ju použiť na nákup produktov naprieč spektrom siete Vianio

5 %
provize
Běží na AffilBox

SIKSILK SS20

Staň sa súčasťou komunity SIKSILK !  Obleč sa do značky SIKSILK a staň sa členom celosvetového hnutia ! Táto štýlová britská značka kombinuje to najlepšie z globálnych trendov ulice a športového oblečenia. Ich módne kúsky sú inšpirované najlepšími svetovými športovcami a kultúrou, ktorá ovplyvňuje mladú generáciu po celom svete. Ich cieľom je stať sa viac ako iba značkou. Ich cieľom je stať sa životným štýlom. #FOLLOWTHEMOVEMENT Ponúkame ti šancu byť medzi prvými kto bude značku propagovať  ! Tešíme sa na vzájomnú spoluprácu a SIKSILK je vôbec naša prvá kampaň v rozhrani AFFILBOXU tak veríme že sa toto rozhranie a vy ukážete ako správny krok :)  V kampaniach môžete používať aj náš XML FEED ! V prípade ak budete vyžadovať iné grafické materiály , videá neváhajte nás kontaktovať radi Vám to dodáme v patričnej kvalite a rozmere.  Materiál nájdeš aj na tomto odkaze ( ale aj priamo v kampani )  --> https://bit.ly/2BmEEt5 Viac info o tom ako sa stať jedným z nás nájdeš na našom webe --> https://www.nahodsa.sk/influencers-affiliate   Tak ukážte sa čo vo Vás je !  Nahodsa.sk   

10 %
provize
Běží na AffilBox

Bandana.cz

Nabízíme stylové módní doplňky s univerzálním použitím. V tuto chvíli jsou aktuální především jako designové roušky, můžete je ale použít i jako nákrčník, bandanu, nátepník, svázat si cop nebo pobavit kolemjdoucí. Chrání proti větru, zimě, UV záření. Použití při sportu na kolo, snowboard, při lezení po horách nebo jako doplněk vašeho outfitu. Nabízíme desítky vzorů pro ženy, muže, dorost i děti. Populární artikl, dobré obraty, rychlá konverze, snadný výdělek. Díky za Váš čas, těšíme se na spolupráci s Vámi.

10 %
provize
Běží na AffilBox

Blaire.cz - kvalitní kožené kabelky

Vydělávejte s námi Propagovat náš e-shop Blaire.cz a vydělávat s námi je snadné. Máte webové stránky nebo znáte spoustu lidí, kterým o nás můžete dát vědět? Zaregistrujte se, odkaz na náš e-shop Blaire.cz vložte na svůj web, rozešlete e-mailem nebo sdílejte na sociálních sítích a získejte provizi z každé objednávky od zákazníka, který u nás nakoupí na vaše doporučení. Odměnu získáte také za dalšího člověka, který se na vaše doporučení zapojí do našeho affiliate programu. Začněte vydělávat ještě dnes Vyplňte jednoduchý registrační formulář. Přihlaste se pomocí údajů, které jste zadali při registraci. V administraci si vyberte grafický banner nebo odkaz, zkopírujte HTML kód a vložte ho na váš web, do příspěvku na sociální sítě nebo e-mailového podpisu. Každý odkaz obsahuje vaše unikátní číslo, díky kterému poznáme, že objednávka přišla díky vašemu doporučení. Rozšiřte své impérium a získejte dalšího člena affiliate programu! Speciální odkaz s vaším unikátním číslem můžete šířit stejným způsobem a upozornit tak na možnost snadno vydělávat. Díky tomu budete provizi dostávat i z objednávek vámi doporučených uživatelů. V systému můžete sledovat, jak se navyšuje vaše odměna v závislosti na vašich aktivitách a podle toho zlepšovat strategii. Zajistěte si pasivní příjem a bavte se. Proč spolupracovat s námi Máte rádi módu, tak jako my? Pomozte nám budovat něco, co má smysl. E-shop Blaire.cz provozujeme již více než 8 let. Máme více jak 1000 spokojených zákazníc a zákazníků. Nabízíme široký sortiment kvalitních kožených kabelek, batohů, tašek a dalších produktů za férové ceny. Těšíme se výbornému hodnocení od našich zákazníků. Na portálu Heureka.cz se o tom můžete přesvědčit. Naším cílem je získat si zákazníky neustálým zlepšováním služeb založených na osobním přístupu. Pomoci nám s tím můžete i vy.

10 %
provize
Běží na AffilBox