POPIS PROGRAMU

Na Tchibo.cz najdete každý týden nové produkty a inspiraci: Móda pro celou rodinu, bytové dekorace, domácí potřeby, kávu a mnoho dalšího. Každé úterý představuje Tchibo novou kolekci zajímavých a vysoce kvalitních výrobků za příznivé ceny, díky tomu mohou zákazníci snadno objevovat nejnovější trendy a styly.

Tchibo je již více než 70 let symbolem kvality a důvěry a patří k nejznámějším značkám v Německu. První česká pobočka byla otevřena v roce 1991 a dnes Tchibo najdete také v prodejnách v nákupních centrech po celé České republice a také online v internetovém obchodě. Tchibo se neustále snaží zlepšovat svou nabídku, aby splnilo rostoucí očekávání zákazníků.

Připojte se do partnerského programu Tchibo a staňte se součástí úspěšného internetového obchodu v České republice. Kromě pravidelných nabídek nabízíme našim zákazníkům pravidelně speciální výprodeje a zajímavé nabídky, které mohou využít. Zaručujeme atraktivní podmínky a spolehlivou spolupráci.

Proč zákazníci milují Tchibo:
- Široká nabídka s novými kolekcemi každý týden
- Káva a kávovary pro každou chuť
- Doprava a dobírka zdarma s kartou TchiboCard, při nákupu nad 1 590 Kč nebo při doručení do kamenného obchodu
- Možnost Objednat a vyzvednout
- Pravidelné výprodeje a speciální nabídky

Podmínky:
- affiliate publisherovi náleží provize až 7,7 % za dokončenou objednávku
- cookies 30 dní
- Vzhledem k technickým omezením na straně inzerenta nemusí při vzniku transakce provize odpovídat správnému typu zákazníka a výše objednávky je zaznamenávána včetně DPH. Na konečné hodnoty bude transakce upravena vždy při svém schválení.

Zakázané zdroje trafficu:
- retargeting
- weby a aplikace s ilegálním obsahem, nebo obsahem porušujícím duševní vlastnictví
- Brand Bidding v PPC

Výhody propagace inzerenta:
- Výhodné akce
- Snadný nákup
- Doprava zdarma od 1 590 Kč
- Rychlé doručení po celé ČR

On Tchibo.cz you can find new products and inspiration every week: fashion for the whole family, home decorations, household items, coffee, and much more. Every Tuesday, we introduce a new collection of interesting and high-quality products at favorable prices, making it easy for customers to discover the latest trends and styles.

Tchibo has been a symbol of quality and trust for over 70 years and is one of the most well-known brands in Germany. The first Czech branch was opened in 1991, and today you can find us in stores in shopping centers throughout the Czech Republic as well as online in our webshop. We constantly strive to improve our offer to meet the growing expectations of our customers.

Join the Tchibo partner program and become a part of a successful online store in the Czech Republic. In addition to regular offers, we regularly offer special sales and interesting deals that customers can take advantage of. We guarantee attractive conditions and reliable cooperation.

Why our customers love Tchibo:
Wide range of products with new collections every week
Coffee and coffee machines for every taste
Free delivery and cash on delivery with TchiboCard, for orders over CZK 1,590 or for delivery to a physical store
Order and pick-up option
Regular sales and special offers
Terms and Conditions
Cookie duration is 30 days
Affiliate publishers are entitled to a commission of up to 7.7% for completed orders
Due to technical limitations on the advertiser's side, the commission may not match the correct customer type and the order amount is recorded including VAT. The transaction will always be adjusted to its final values upon approval.
Prohibited Traffic Sources
Websites and applications with illegal content or content that violates intellectual property
Retargeting
Brand bidding in PPC
Benefits of promoting the advertiser:
Great deals
Easy shopping experience
Free shipping for orders over CZK 1,590
Fast delivery across the Czech Republic
Pro další akce doporučujeme sledovat náš Facebook, Twitter a blog.


Začněte vydělávat na propagaci e-shopu
Rádi Vás do programu zapojíme, provedeme programem, jeho pravidly a možnostmi. Neváhejte se obrátit na našeho affiliate manažera s čímkoli, co bude potřeba. Jsme tu pro vás.