Detail programu

Lýsi/Nomoil/Bornature

POPIS PROGRAMU

Zapojte se do affiliate programu firmy Icehealth s.r.o. a pojďte společně s námi dostat naše produkty k zákazníkům.


Našim affiliate partnerům chceme co nejvíce usnadnit jejich práci a zajistit jim zajímavý přivýdělek, takže na své si u nás přijdou jak affiliate profesionálové, tak i například maminky na mateřské, aj.


Icehealth s.r.o. je český distributor a prodejce doplňků stravy a vitaminových doplňků z Islandu, které patřící mezi špičku na trhu. Jsme výhradním dovozcem a distributorem doplňků stravy – Lýsi, NOM Oils a Bornature.


Doplňky stravy, které dodáváme na trh, přispívají k udržování zdravého životního stylu, díky čemuž pomáháme lidem žít zdravější život. Na našem e-shopu rybitukylysi.cz najdete komplet celé naše portfolio.


Veškeré produkty máme skladem a připravené k okamžitému odeslání k našim zákazníkům. Využíváme standardní přepravce a u objednávek nad 3.000 Kč poskytujeme dopravu zdarma.


 


Kdo je vhodná cílová skupina?


Největší cílovou skupinu zákazníků tvoři maminky, proto se v našem portfoliu zaměřujeme hodně na produkty pro děti.


Výrazná je i cílová skupina zákazníků, kteří řeší chronické onemocnění, věková kategorie 30+ ale také 55+. Poměrově lze říci, že je to 50:50.


Poslední skupinu tvoří stálí zákazníci, kteří produkty užívají jako prevenci.


Reklamní podklady pro naše partnery (v současné době připravujeme)  • Standardní bannery

  • Informativní letáčky

  • Ostatní materiály


Další informace


Standardní provize nastavená pro affiliate program je 6%, ale v případě dlouhodobé a úspěšné spolupráce rádi partnerům provizi navýšíme.


Cookies je 23 dní (doba, po kterou bude vámi přivedený návštěvník přiřazen k vám)


Výplatní minimum je 1500 Kč