Detail programu

Lanyzshop.cz

POPIS PROGRAMU

Lanýž Shop funguje od roku 2017 a nabízí italské gurmánské výrobky středně vysoké úrovně. Tyto produkty nenajdete v běžných supermarketech, protože Lanýž Shop ( majitelé) upřednostňuje kvalitu nad kvantitou. Všechny výrobce si pečlivě vybírá a upřednostňujeme takové, kteří používají vysoký standard kvality. Všechny produkty obsahují opravdové suroviny, nikoli jen lanýžové aroma, ale hlavně se snaží vyhýbat dochucovadlům a chemii.

Lanýž Shop se specializuje na lanýžové výrobky a dnes nabízí nejširší sortiment na evropském trhu s více než 120 položkami obsahujícími lanýže. Najdete zde širokou nabídku lanýžových omáček, lanýžových olejů, lanýžových solí atd. a také zde naleznete výrobky, jako jsou bonbony s lanýžem i prémiové koření Spolverata®, která je ověnčena mnoha cenami ze světových gastro festivalů.

Lanýže jsou už po několik tisíciletí považované za tu nejvytříbenější labužnickou specialitu a Vy si je nyní můžete dopřát i ve své vlastní kuchyni.

Dále kromě lanýžových výrobků nabízí i širokou nabídku unikátních italských medů, džemů, rizot, spousty omáček jak na těstoviny, tak i k sýrům, a mnoho další italských specialit a dárkových balíčků.
Podmínky
cookies je 30 dní
affiliate publisherovi náleží provize 11,55% za dokončenou objednávku
provizi je možné získat pouze za objednávky uskutečněné v CZK
Zakázané zdroje trafficu
weby a aplikace s ilegálním obsahem, nebo obsahem porušujícím duševní vlastnictví
Brand Bidding v PPC
SPAM emailing
Konkurenční výhody
originální značkové zboží
široká nabídka produktů
všechny nabízené produkty skladem
doprava zdarma při nákupu nad 1 000 Kč
expedice do 24 hodin
možnost osobního vyzvednutí na Praze 20
výběr z dárkových balíčků a setů
akční produkty v nabídce
Pro další akce doporučujeme sledovat náš Facebook, Twitter a blog.


Začněte vydělávat na propagaci e-shopu
Rádi Vás do programu zapojíme, provedeme programem, jeho pravidly a možnostmi. Neváhejte se obrátit na našeho affiliate manažera s čímkoli, co bude potřeba. Jsme tu pro vás. Tomáš Hanzl - hanzl@5dm.cz