Detail programu

Hrackomat.cz

POPIS PROGRAMU

Eshop s největší nabídkou hraček a dětských potřeb. Nabídka je koncipována tak, aby si vybral každý, tzn. od levnějšího zboží až po prémiovější dražší francouzské značky. Velkou výhodou je téměř nulová reklamovanost a téměř 100% doručitelnost objednávek. Eshop je nový, aktuální meziměsíční růsty (jak v počtu objednávek, tak v tržbách) eshopu jsou řádech stovek procent, číslo bude samozřejmě postupně klesat.

Podmínky:
- cookies je 10 dní
- affiliate publisherovi náleží provize 4,2% za dokončenou objednávku u Ostatních kategorií, kromě kategorie Gaming
- inzerent používá vlastní nástroje pro atribuci a v případě, že vyhodnotí, že publisher není hlavním zdrojem objednávky, náleží publisherovi provize pouze 1,05 %
- Důležité: Při použití deep url musí cílový odkaz obsahovat paremetr "?utm_source=affil". V opačném případě nebude provize inzerentem schválena.
- inzerent schvaluje konverze ve lhůtě přibližně 3 měsíce.
- inzerent detailně zaznamenává první a poslední kliknutí vedoucí k objednávce. V případě, že zdrojem ani v jednom případě není partner, dojde k zamítnutí provize. To může vést k nižšímu poměru schválených provizí v případě srovnávačů a kuponových webů.

Zakázané zdroje trafficu:
- weby a aplikace s ilegálním obsahem, nebo obsahem porušujícím duševní vlastnictví
- Brand Bidding
- zákaz SEM

Výhody propagace inzerenta
- pravidelné exkluzivní slevové kupony pro naše partnery
- kupóny naleznete také v automatickém XML feedu AffiliatePortu
- zajímavá provize
- XML produktové feedy


Pro další akce doporučujeme sledovat náš Facebook, Twitter a blog

Začněte vydělávat na propagaci e-shopu
Rádi Vás do programu zapojíme, provedeme programem, jeho pravidly a možnostmi. Neváhejte se obrátit na našeho affiliate manažera s čímkoli, co bude potřeba. Jsme tu pro vás.

Tomáš Hanzl - hanzl@5dm.cz