POPIS PROGRAMU

KDO JSME?

FADT Design je grafická společnost specializující se na grafický design propagačních materiálů, jak pro velké společnosti, tak pro živnostníky. Vytváříme jednoduchý, elegantní a profesionální design loga, webových stránek, firemní identity, reklamních nebo jiných tiskovin a mnoho dalšího. Disponujeme kvalitním týmem grafiků i smluvních partnerů v oblasti tisku.


O PARTNERSKÉM PROGRAMU

FADT Design nabízí firmám i obyčejným lidem partnerský program, který spočívá v tom, že za každého nového přivedeného klienta, který si u nás nechá graficky zpracovat určitý projekt (logo, web, celkovou firemní identitu, kampaň, atp.), tak náš partner získá z tohoto projektu nemalou finanční odměnu.


JAKÁ JE ODMĚNA?

Odměna se pohybuje v rozmezí 30 - 35 % z příjmu za projekt.
Příklad: Když k nám přivedete pana Nováka, který si u nás nechá graficky vyhotovit firemní identitu v hodnotě 235 000,- Kč, tak Vy, jako náš partner získáte z této částky 30 - 35%, což činí částku v rozmezí 70 500,- Kč až 82 250,- Kč.

Dále co od nás získáte, jsou výhody na naše nabízené služby pro Vaší společnost.


JAK TO FUNGUJE?

Nabídnete naše služby např. Vašemu klientovi, pokud Váš klient bude mít zájem o naše služby, tak stačí abyste nám poskytli kontaktní údaje na případného klienta a my veškerou agendu vyřídíme.

Pokud vše dobře dopadne, tak Vaše odměna bude vyplacena po dokončení a celkovém zaplacení projektu klientem.


PROČ SE STÁT NAŠÍM PARTNEREM?

Uzavřeme jednoduchou smlouvu mezi námi a Vámi, abyste měli jistotu odměny.
Budete mít přidanou hodnotu pro Vaši společnost v podobě rozšíření Vašich služeb o naše služby.
Nemalá finanční odměna pro Vás nebo Vaši společnost.
Výhodnější ceny za projekt pro klienty, které k nám přivedete.