Procenta z konverze 10 %
Nábytek, vybavení domácností, domy

Obrazario.cz je nová aplikace od společnosti RAZDVATISK s.r.o., která vás zavede do světa tvůrce fotoobrazu. Stanete se tak autorem svého fotoobrazu, který jistě ohromí vaše přátele a známé, a to zejména proto, že jste se na něm sami aktivně podíleli.

Aplikace je napojena na náš tým, který s vámi může aktivně spolupracovat. Naši zaměstnanci jsou profesionálové, grafici a umělci, kteří každý den pracují na množství zakázek z oboru grafiky a tisku.

Zároveň jsme kreativním studiem, vybaveni novými technologiemi pro zpracování obrazu a tisku, a to v ekologickém duchu. Tedy tisky od nás splňují ty nejvyšší certifikace nezávadnosti použitých inkoustů a tonerů.

Věnujeme se i fotografii a v našem fotoateliéru je možné nafotit, co si jen přejete. Případně si jej můžete i pronajmout. Spolupracujeme s celou řadou umělců, grafiků a fotografů, což nám dovoluje neomezeně tvořit.

Budeme rádi, když nás oslovíte i se specifickou záležitostí. Určitě se na nás obraťte a nechte na nás realizaci vašich nápadů.


Komentářů (0)


© 2014-2019 + Partner katalogu je Affiliate software AffilBox

;