Procenta z konverze 20 %
Marketing, podpora podnikání
Dvoudenní živý seminář proběhne 26. - 27. 1. 2019 v Praze. Speaker je velmi úspěšný podnikatel a jeden z nejbohatších čechoslováků. Jeho velká výhoda oproti jiným speakrům je to, že prvně vybudoval svých 50 firem v celé Evropě a následně ověřené strategie a informace začal sdílet mezi lidmi.

Cílová skupina jsou především lidé, kteří chtějí začít podnikat, nebo už podnikají. Živnostníci a majitelé menších a středních firem. Seminář má také ojedinělý koncept na český trh. Je to kombinace konkrétních informací s audiovizuálními prvky. Náš cíl je 1000 lidí na semináři.

Ceny jednotlivých vstupů jsou:

1) Basic vstup - 1290,- Kč vč DPH V ceně je vstup na oba dny samozřejmě, dále účastník získá tištěnou pracovní příručku a pero.

2) Gold vstup - 2490,- Kč vč DPH V ceně je vše co v balíčku Basic + Power premium packet - balíček vzdělávacích produktů přímo od Petra Krištofoviče v hodnotě 1690,- Kč.

3) VIP vstup - 4990,- Kč vč DPH V ceně je vše co v balíčku basic a Gold + sezení v první řadě a hlavně osobní hodinová konzultace s Petrem Krištofovičem v úzké skupině lidí. Během té hodiny v sálonků se lidé můžou Petra zeptat na cokoliv.

Komentářů (0)


© 2014-2019 + Partner katalogu je Affiliate software AffilBox

;