Procenta z konverze 20 %
Poradenství, koučink, osobní rozvoj

MÁTE NA VÍC - 25. listopad 2018

Celodenní akce, na které vezmete život do svých rukou.

Na jednom podiu se sejdou 3 špičkové osobnosti z oblasti leadershipu, osobního rozvoje a mentálního koučinku. Představí 3 různé pohledy na to jak se úspěšně orientovat v dnešní turbulentní době.

10:00 – 11:30 h. Jan Mühlfeit, světově uznávaný globální stratég, kouč, mentor a autor11:45 – 13:15 h. Mark Dzirasa, korporátní trenér, kouč, duchovní mentor, spoluautor bestsellerů14:15 – 15:45 h. Marian Jelínek, hokejový trenér, kouč vrcholových sportovců, manažer, spisovatel16:00 – 17:00 h. Otázky a odpovědi na vaše dotazy

Nehledejte jeden univerzální návod na život, ale hledejte inspiraci právě pro vás.

Pozvěte všechny, ať si poslechnou spíkry, kteří inspirují ty nejúspěšnější.

Jak začít s propagací:

Registrujte se do provizního programu Evolution Hub s.r.o..

V klientské části nalezente všechny podklady potřebné pro propagaci akce (fotky, bannery, texty,...). U každého banneru či odkazu je již přítomno Vaše unikátní ID, na základě kterého náš provizní systém sleduje zákazníky, kteří přicházejí právě od Vás.

Zkopírujte tedy kód u banneru nebo odkazu a dle vašich možností je vložte:

  • na vaše webové stránky či blog
  • do emailu s novinkami (posílejte jen kvalitní obsah, který informuje o akci a je relevantní pro Vaše klienty, NESPAMUJTE)
  • do vašich facebokových postů

Pamatujte na to, že nejlepší motivací pro ostatní je Vaše osobní doporučení nebo zkušenost. Můžete také napsat konkrétní důvody, proč právě Vy se s akcí ztotožňujete a stojíte za ní. Ideální pokud máte nějaké osobní zkušenosti přímo s některým ze spíkrů nebo z jeho akce.


Komentářů (0)


© 2014-2019 + Partner katalogu je Affiliate software AffilBox

;