Procenta z konverze 20 %
Děti

Online kurz Montessori inspirace

Kurz Montessori inspirace je určen rodičům a lektorům kroužků dětí do 6 let, kteří touží po seznámení s tématem montessori pedagogiky. Kurz přináší inspirace ze světa montessori přístupu a aktivit, nabízí seznámení se základními principy montessori a umožní rodičům stát se informovaným rodičem a laskavým průvodcem v přirozeném rozvoji jejich dítěte.

Adresa nabídky kurzu: https://gokids.cz/montessori/online-kurz/

Affiliate provize: 20 % z ceny kurzu 3499 Kč (čistá provize po odečtení DPH z prodeje jednoho kurzu je 578 Kč). Fakturovat nám můžete již po vytvoření jedné konverze.

Cílová skupina: rodiče a lektoři kroužků pro děti od narození do 6 let.

Kurz Montessori inspirace má celkem 7 základních lekcí zpracovaných ve formě videí, které se odkrývají vždy s odstupem jednoho týdne. Ke každé lekci je k dispozici PDF prezentace se souhrnem nejdůležitějších informací obsažených ve videu a můžete si stáhnout i audio záznam ve formátu MP3. Přístupy do kurzu zůstávají účastníkům po dobu 2 let, kdy se mohou ke kurzu opětovně vracet. Součástí kurzu jsou i bohaté bonusy - např. záznamy webinářů, eBooky a pomůcky ke stažení. V případě zájmu je možné kurz ukončit vyplněním online testu a získat certifikát o jeho absolvování (test není povinný). Kurz připravila Ing. Michaela Tilton, která má s montessori pedagogikou bohaté osobní zkušenosti (mj. založila a vedla montessori školku, je autorkou řady kurzů s montessori prvky, přednáší, pomáhá rodičům v otázkách respektující výchovy a rozvoje komunikace, zúčastnila se desítek českých i zahraničních montessori kurzů). Každý účastník kurzu má možnost stát se členem uzavřené facebookové skupiny, kde budou zodpovídány otázky ke kurzu a tématu montessori. 5 % z ceny kurzovného posíláme organizaci UNICEF ČR na dlouhodobé programy Dětského fondu.


Komentářů (0)

© 2014-2020 - Partner katalogu je Affiliate software AffilBox