Procenta z konverze 15 %
Móda, šperky

Reklamní kampaň snubní prsteny Danfil je další projekt tradičního českého výrobce šperků Danfil. Je zaměřena na snubní prsteny ze žlutého, bílého a růžového zlata s drahými kameny i bez kamenů. V případě kamenů lze osadit snubní prsteny zirkony nebo diamanty. K dispozici je nabídka cca 200 druhů snubních prstenů.

Na výběr jsou tři základní kolekce - Basic, Casting a Eternity. Snubní prsteny z kolekce Basic jsou vyráběny tradiční výrobou válcováním. Snubní prsteny z kolekce Casting jsou vyráběny speciální metodou, tzv. litím do ztraceného vosku. Černě zbarvené vzory jsou povrchovou úpravou, která vzniká smaltováním. Tyto prsteny jsou dražší. Trendy jsou pak luxusní snubní prsteny z kolekce Eternity, které jsou osazeny diamanty.

 

XML feed

XML feed s kompletním sortimentem poskytujeme na vyžádání. Specifika, jak používat náš XML feed naleznete v obchodních podmínkách, v odstavci 8. Doporučujeme si tyto informace před jeho použitím přečíst.

 

Zakázková výroba

Na vyžádání také poskytujeme iframe poptávkový formulář na výrobu snubních prstenů na zakázku. Stačí vždy doplnit jen vlastní affil ID.

 

Průměrná hodnota objednávky v roce 2018 byla 5784 Kč.


Komentářů (0)

© 2014-2020 - Partner katalogu je Affiliate software AffilBox