Cena za konverzi 500 Kč
Finance

Zajímáte se o investování a kryptoměny?

Máte svoje webové stránky, blog nebo vlastníte databázi kvalitních kontaktů?

Chcete si přivydělat online podnikáním přes internet? ZAPOJTE SE!

Již několik let se pohybuji v oblasti investování, sdílené ekonomiky a kryptoměn a výnosy z investic mi zajišťují nezávislost a finanční svobodu, díky které můžu dělat, co mě doopravdy baví. Své znalosti a zkušenosti jsem nyní sepsala do hodnotného e-booku Pokrok nezastavíš - tak na něm vydělávej!

V e-booku najdete praktický a detailní návod, jak se zorientovat v kryptosvětě a jak si pomocí digitálních peněz začít tvořit vedlejší příjem - ať již jste úplný začátečník nebo mírně pokročilý.

Pochopíte, jak funguje decentralizovaný systém digitálních peněz a obchodování s nimi, a to i v případě, že jste technický antitalent. :)

Naučíte se krok za krokem jednoduchý postup, jak založit svou peněženku, nakoupit Bitcoin či jinou kryptoměnu, jak a komu ji výhodně prodat, jak zvolit své portfolio a strategii, aby vám přinášela do budoucna zisk.

Dozvíte se zásady ziskového investování a jak přemýšlí bohatí. Zvýšíte celkově svou krypto-gramotnost. A mnoho dalšího...

Více informací o e-booku naleznete ZDE >>

Cena elektronické knihy je 1580 Kč. Odměna pro vás jako affiliate partnera je rovných 500 Kč (tedy cca 32 % z ceny) z každého platícího zákazníka, který přišel díky vám.

Čím více přivedete návštěvníků z odkazu přes vaše stránky, tím je větší šance na provize z klientů, kteří si e-book nakonec koupí. Vy pak můžete jen sledovat, jak se vaši návštěvníci stávají platícími klienty a jak vám v provizním systému naskakují odměny.

JAK ZAČÍT S PROPAGACÍ

Registrujte se do našeho provizního programu jako náš obchodní partner.

V Menu - Reklamní kampaně - si vyberte banner či textový odkaz, který můžete použít k propagaci.

U každého odkazu či banneru je již přítomno vaše unikátní ID, na základě kterého náš provizní systém sleduje zákazníky, kteří přicházejí právě od vás.

Zkopírujte tedy kód u odkazu (banneru) a vložte jej:

  • na vaše webové stránky či blog
  • do e-mailu s novinkami (prosím posílejte jen kvalitní obsah, který je hodnotný a relevantní pro vaše klienty, nespamujte)
  • na váš Facebookový profil či stránku

Pamatujte na to, že nejlepší motivací pro ostatní je vaše osobní doporučení nebo zkušenost. Můžete také napsat konkrétní důvody, proč právě vy považujete tento e-book za skvělý a vhodný k doporučení.

Těšíme se na spolupráci s vámi!


Komentářů (0)

© 2014-2020 - Partner katalogu je Affiliate software AffilBox