Procenta z konverze 10 %
Děti

Vítejte v provizním programu Crawler-Shop.cz.

Těší nás, že jste se rozhodli propagovat naše kvalitní ručně šité merino oblečení. Objevte s námi kouzlo poctivé ruční práce. Našim cílem je dodávat vysoce kvalitní a funkční oblečení z přírodních materiálů, ve kterém se naši zákazníci budou cítit komfortně za každého počasí.

O Crawleru

Crawler je česká značka specializující se na ruční výrobu oblečení v limitovaných kolekcích. Pečlivě pro vás vybíráme ty nejlepší čistě přírodní a funkční materiály od předních evropských i světových výrobců. Hlavní prioritou Crawleru je vysoká kvalita zpracování všech výrobků a maximální respektování principů fair trade. Zajímá se o ekologické a etické standardy dodržované při samotném výrobním procesu látek. To je ta správná cesta ke zlepšení situace v módním průmyslu. Kolekce jsou čistě autorské a v současné době obléká Crawler nejen děti, ale i dospělé zákazníky. Hlavními kritérii při vytváření kolekcí jsou volnost pohybu, funkčnost a spolehlivost.

Za propagaci našich produktů vám nabízíme provize za prodeje v e-shopu Crawler-Shop.cz ve výši 10% z uskutečněného nákupu (bez DPH a dopravného). Minimální částka pro výplatu provizí je 1000 Kč.

V případě dotazů nebo nejasností nás prosím kontaktujte na email: provize@crawler-shop.cz


Komentářů (0)


© 2014-2017 + Partner katalogu je Affiliate software AffilBox

;