Procenta z konverze 5 %
Móda, šperky
https://www.ritzybagz.cz/

Ritzy Bagz ♥ ručně šité kožené kabelky vyrobené v Česku a EU. Jedinečný styl✓ špičková kvalita✓ ruční výroba✓ Nabízíme osobní přístup a perfektní servis.

V nabídce najdete ručně šité kožené kabelky a doplňky českých a evropských tvůrců a návrhářů, které v Čechách jen tak neseženete. Vybírám pro Vás ojedinělé a originální kousky, z těch nejlepších materiálů a s vysokou kvalitou řemeslného zpracování. Pro některé doplňky je e-shop Ritzy Bagz jediným dovozcem v ČR.

Většina kabelek, pásků a hedvábných šátků je ruční výroby na zakázku, převážně z Itálie, Francie, Španělska a samozřejmě i z České republiky.

Najdete zde i výrobky ze speciální tříslo činěné kůže (vegetable tanned), která pochází z tradičních evropských koželužen, jejichž výrobní postupy jsou šetrné k životnímu prostředí.

Ritzy Bagz podporuje evropské výrobce a nezávislé tvůrce.

Skoro se všemi tvůrci nebo majiteli se znám osobně; setkali jsme se na jednom z veletrhů kožedělných produktů. Se zájmem si s nimi povídám o tom, jak své výrobky tvoří, navrhují, z jakých materiálů jsou zhotoveny, a ráda pak o těchto zkušenostech vyprávím svým zákazníkům. Zajímá Vás, kdo a kde Vaši kabelku nebo peněženku vyrobil? Dočtěte se o nich na našich stránkách.


Komentářů (0)


© 2014-2018 + Partner katalogu je Affiliate software AffilBox

;