Procenta z konverze 20 %
Marketing, podpora podnikání

Náš vernostný program sme vytvorili spojením viacerých prvkov, ktoré sa vzájomne dopĺňajú. Spoločne vytvárajú silnú kombináciu budovania vzťahu so zákazníkmi.

1. CASHBACK PROGRAM: Využívame najväčší cashback systém na svete od spoločnosti CASHBACK WORLD, ktorý je aktívny v 47 krajinách a združuje viac ako 8 miliónov ľudí. Ihneď tak získate potenciálnych zákazníkov z tejto siete.

2. AFFILIATE MARKETING: Naše affiliate projekty spravujeme v najlepšom česko-slovenskom affiliate systéme Affilbox.cz. Chápeme, že affiliate marketing môže byť pre viacerých ľudí málo známym pojmom. Preto sme tento projekt pripravili aj pre absolútnych laikov. Jednoducho, ak neviete ako spravovať affiliate marketing, urobíme to za vás.

3. EMAILING: Vašich budúcich zákazníkov získame pomocou nástrojov Smartemailingu. Následne budú komunikovaný pomocou automatických emailových správ a newsletterov. Smartemailing je najvýznamnejší česko-slovenský projekt s nástrojmi pre inteligentné emailové kampane.

4. WEB: Našich partnerov budeme aktívne propagovať na webových stránkach. V prípade potreby dokonca vytvoríme samostatné web prezentácie. Ak budete potrebovať pomôcť s vytvorením stránok či internetovým obchodom, naši skúsení programátori, dizajnéri a copywriteri sú vám k dispozícii.

5. ONLINE MARKETING: Bez reklamy to jednoducho nejde... Celý projekt je postavený na tom, že si jednotliví partneri budú vzájomne poskytovať reklamný priestor. Aby to bolo pre všetkých jednoduchšie, budeme koordinovať prezentáciu a reklamu jednotlivých partnerov sami. Nestratíte však vplyv na celkový výsledok reklamy. Využívať budeme najmodernejšie typy online marketingu.

6. SOCIÁLNE MÉDIÁ: Všetky prvky vernostného programu sú spojené aj so sociálnymi médiami. Vaši zákazníci sú zvyknutí komunikovať cez ne a vyhľadávať v nich užitočné informácie.


Komentářů (0)


© 2014-2018 + Partner katalogu je Affiliate software AffilBox

;