Cena za konverzi 6 Kč
Péče o tělo

Propagácia unikátneho produktu ASSISTTO! Malý/veľký pomocník pre ľudí trpiacich zápchou, hemoroidmi a ďalšími ochoreniami vylučovacieho traktu. Ide o stupienok k WC, vďaka ktorému môžete pri vykonávaní potreby dosiahnuť telu prirodzenú polohu v podrepe. Pri tejto polohe sa uvoľní puborektálny sval, čo umožní jednoduchšie a úplné vyprázdnenie čriev.

POMOC PRE ŽENY PRI: POMOC PRE MUŽOV PRI: - problémoch so zápchou - problémoch s hemoroidmi - problémoch s inkontinenciou - problémoch panvového dna - tehotenstve (odbremeňuje maternicu od tlaku) - problémoch so zápchou - problémoch s hemoroidmi - zlepšovaní zdravia prostaty - kontrole nad močovým mechúrom - ochrana pred rakovinou hr. čreva

DOPRAVA V SR A ČR ZDARMA!

ASSISTTO je estetický a vďaka dômyselnej konštrukcii vám v kúpeľni nezaberie ani centimeter miesta naviac. Jednoducho ho zasuňte pod WC, kde vás počká, kým ho nebudete potrebovať. Materiál, z ktorého je vyrobený je odolný voči opotrebovaniu a ľahko a jednoducho sa čistí.

Tento stupienok unesie váhu až 200 kg a vďaka protišmykovej úprave sa nemusíte báť žiadnych pádov a úrazov.

ASSISTTO je minimálna investícia s maximálnym efektom. Ak nebudete s týmto produktom spokojní, vrátime vám vaše peniaze - tak sme si istí, že ASSISTTO funguje.

Zaujímavé provízie vo výške 6 EUR za zrealizovanú objednávku! Cena stupienka ASSISTTO je len 33 EUR s DPH. Provízie vyplácame po uplynutí 30 dní od zrealizovania objednávky a to vždy k 1. dňu v mesiaci. Minimálna suma pre vyplatenie je 15 EUR.

Platnosť cookies je 60 dní.

Klúčové slová pre vyhladávače: zápcha, hemoroidy, assistto, stupienok k WC

Stránka produktu: www.assistto.sk

Cieľová skupina je pomerne široké spektrum ľudí. V EÚ trpí zápchou 15 - 20% ľudí, čo je pomerne veľká cielová skupina. Ďalej je ASSISTTO vhodné pre ľudí so zdravotnými problémami (hemoroidy, gynekologické ochorenia, pooperačné stavy aťď.), alebo pre tehotné ženy. Pre viac info: 0901 703 297


Komentářů (0)


© 2014-2018 + Partner katalogu je Affiliate software AffilBox

;