Procenta z konverze 3 %
Děti

Dětský obchod Slůně se stal, za dobu své existence, velkým hráčem na trhu prodeje dětských potřeb. Obraty stále narůstají a již dosahují desítek miliónů korun za rok.

Naše velká výhoda:

- kamenná prodejna v Praze

- kamenná prodejna v Mělníku

Konverzní poměry (počet návštěvníků ku počtu objednávek) je vysoce nadstandardní díky kvalitně zavedenému jménu. Snažíme se totiž hýčkat každého našeho zákazníka, snažíme se jim vycházet maximálně vstříc, vážit si každého z nich.

Sortiment máme opravdu bohatý. Sezónnost se u nás moc nekoná. Děti se přece rodí neustále ;o) Možná tak zvýšený nárůst fusaků a rukávníků před zimou. Jinak se prodává pořád a všecko.

Pokud se podíváte do jednotlivých kategorií na našem eshopu, vždy je tam ukázáno nejprodávanější zboží z té kategorie. Podle toho můžete cílit i vaše doporučení nebo bannery.

V sekci Bannery máte k dispozici naše obecné bannery různých formátů. Můžete je libovolně využívat.

Dotazy:

Pokud byste měli doplňující dotazy k sortimentu, klidně nám zavolejte (774 169 897), nebo napište (info@slune-cz.cz).

Pokud byste měli dotazy k partnerskému programu, bez váhání napište na email: radka.homolova@religis.cz

Podmínky:

Platnost cookies je 30 dní. To znamená, že pokud váš návštěvník nakoupí do 30 dní od první návštěvy, vy získáváte svou provzi 3% z celkové částky bez poštovného.

O výplatu peněz můžete požádat po překročení 500,- na provizích.

Vystavovujte své faktury vždy jednou měsíčně, když Vám z naší strany příjde žádost o vystavení faktury, nikoli nárazově po větších částkách či součet částek v jedné faktuře.


Komentářů (0)


© 2014-2018 + Partner katalogu je Affiliate software AffilBox

;